Макет яхти

Дизайн інтер'єру в венеціанському дереві

Площа світла яхти

Передня частина магазину Décoluxblinds

ПРИСТРАСНА, КРЕАТИВНА, ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА

Унікальний досвід

Довіртеся досвіду, серйозності та ефективності тих, хто виробляє та індивідуалізує меблеві рішення та відповідає всім потребам як інтер’єру так і екстер’єру, створенню чи реставрації в приватних, готельних або морських оселях.

Оптимізація, вдосконалення, проектування…

Від класичного стилю до сучасного дизайну. Ви можете обрати продукцію від найпрестижніших міжнародних брендів із гарантованою якістю та за найкращими цінами. Ми запрошуємо вас і зробимо все можливе щоб ваші мрії здійснилися.

Наш магазин

У нашому магазині ви знайдете широкий вибір тканин для штор не тільки для дому але й для вашого робочого місця чи зовнішніх приміщень.

Вам будуть запропоновані індивідуальні рішення для будь-якого середовища, адаптовані до вашого особистого смаку з гарантією нашого професіоналізму а також якості найкращих міжнародних брендів у галузі текстилю.

Незалежно від того чи шукаєте ви штори від класичних до найсучасніших у нас є безліч ідей для вибору матеріалів, які ідеально підійдуть вам, поєднуючи елегантні, функціональні та авангардні системи такі як жалюзі чи технічні тканини.

Можна перетворити холодну та безлику обстановку на нову гостинну та елегантну просто за допомогою ідеального поєднання аксесуарів та подушок. Деталі вирішують все. Деталі роблять різницю.

Оптимізація, вдосконалення, проектування…

Ми ідеальний партнер для розробки вашого майбутнього декору з нуля або реконструкції існуючого. Ми пропонуємо розробку та впровадження рішень, спеціально розроблених для покращення ідентичності та оптимізації виконання поточних функцій, поважаючи всі ваші бажання.