Макет яхти

Дизайн інтер'єру в венеціанському дереві

Площа світла яхти

Передня частина магазину Décoluxblinds

Саддлери

ЯХТ, ВІЛЛ, ДЖЕТІВ ТА АВТОМОБІЛІВ

DECOLUXBLINDS
експерт в оббивці

Створені в 1997 році, ми починали зі сворення інтер’єрів старовинних автомобілів і яхт Монегаскі, таким чином поєднали нашу пристрасть з нашим професіоналізмом.

Вироби найвищої якості.

Ми виконуємо кожен індивідуальний запит з пунктуальністю та високою точністю яка для нас важлива.

Усе налаштуємо та захистимо від будь-якої погоди.

Звикли виготовляти брезенти, капюшони, сонцезахисні тенти для яхт. Ми застосовуємо ті ж протоколи і використовуємо ті ж матеріали як для яхтах та і вілл. Звикли виготовляти брезенти, капюшони, сонцезахисні тенти для яхт. Ми застосовуємо ті ж протоколи і використовуємо ті ж матеріали як для яхтах та і вілл. Виготовляємо шезлонги та подушки на замовлення з тканин найвідоміших брендів, таких як Rubelli, Dedar, Lelièvre, Pierre Frey, Jab, Jim Thompson, Designer Guild, Casamance, Nobilis та інших.

Деякі з наших проектів

Магазин Вілла яхта Човен Стіл…

Морська оббивка вимагає використання специфічних і особливо придатних матеріалів, щоб витримати значні навантаження і знос, які в морському середовищі чудові. Ми пропонуємо індивідуальні рішення з використанням цих продуктів незрівнянні на дотик, але стійкі до морської води і УФ одночасно. Ми уважні до постійної еволюції натуральних шкір, а також нових синтетичних подібностей, які, зберігаючи відчуття, ідентичні шкірі, мають перевагу бути особливо стійкими. Ми можемо запропонувати вам широкий вибір обробки та кольорів, щоб задовольнити всі ваші потреби та потреби ваших інтер’єрів та екстер’єрів.

Знайдіть час, щоб дізнатися про наше ноу-хау